Ohlédnutí za "Krajkářkami"

16.11.2014 16:37

Tak už jsou za námi, Krajkářky, neboli Krajkářské trhy. To je vždy shonu, nervů, příprav, abych stihla vše, co bych chtěla předvést (a obvykle nestihnu), připravit klubíčka přízí (to ano, i nové odstíny), vše sbalit (úkol komplikovaný), vše dopravit a na místě naaranžovat (bez dcery bych to nedala...) a pak už se o půl třetí těšit na první zákazníky.

Byly to dva nabité dny, plné milých setkání, výměny rad a nápadů, inspirace i pochvalných slov. A tak bych touto cestou ráda poděkovala všem, kteří se zastavili u našeho stánku, nešetřili slova chvály jak na příze, tak na výrobky. Věřte, že bych ráda měla vystaveno mnohem více věcí, na pokoukání, na výběr. Jenže den má jen 24 h, a i když nastavíte ještě noc, nestihnete vše, co byste rádi. Ale třeba příště. Také jsem si zapsala, že před vánocemi má mít člověk věci k vánocům - třeba příště budou prostírky, nebo něco podobného.

Zvlášt bych ještě chtěla poděkovat všem, kteří náš stánek hledali, a těm, kteří se vracejí. Všechny moc ráda vidím. A Vám, kteří jste nakoupili, přeji, aby se Vám v tvorbě dařilo, aby naše i Vaše výrobky dobře sloužily.

Všem pak přeji pevné zdraví, hodně elánu a tvůrčího nadšení a budu se těšit na další setkávání, at již na trzích nebo v našem obchůdku.

Vaše Veronika Loukotová

Zpět